Smart Roadster – Перетяжка салона та встановлення парктроніків ParkMaster, автомагнітоли і динаміків. Часткова шумоізоляція

Клієнт на Smart Roadster приїхав до нас з Трускавця, зацікавившись в першу чергу перетяжкою салону. Автомобіль досить компактний, отже, і в роботі обходитися дешевше стандартних седанів і тим більше позашляховиків. Крім перетяжки салону, клієнт також наважився зробити шумоізоляцію дверей і панелі.
 
Салон було прийнято рішення перетягувати чорною і червоною шкірою. Були перетягнуті сидіння, дверні карти, кермо, а також деякі елементи передньої панелі.
 
Поки салон був розібраний, відбувалися роботи по шумоізоляції дверей і передньої панелі. Так як автомобіль наполовину зроблений з пластику, на наших дорогах все деренчало, стукало і скрипіло.
 
Була доопрацьована штатна акустика. Була замінена автомагнітола та динаміки. Для комфортної парковки були встановлені два комплекти парктроніків ParkMaster з врізними датчиками. Задній парктронік має візуальне і звукове сповіщення, фронтальний лише звукове. У зв'язку з низькою посадкою автомобіля, спереду були врізані лише два датчика. 4 датчика були пофарбовані в заводський колір Smart Roadster.