Mercedes-Benz SL 500 – Встановлення штатної магнітоли і парктроніка з врізними датчиками

Автомагнітола, яка встановлювалася в даний Mercedes-Benz SL 500, везлась клієнту під замовлення, так як в наявності ні у одного з наших постачальників її не виявилося. Основне завдання, яке ставив перед нами клієнт - це якісна GPS навігація з докладними картами Європи та можливістю легко їх оновлювати.
 
В процесі встановлення автомагнітоли нам потрібно було повністю переробити акустичну проводку автомобіля, так як звук з рідної автомагнітоли передавався по оптоволокну, а адаптера до даного авто, довелося б знову довго чекати. Навігацію на автомагнітолі ми реалізували двома програмами Igo 8 та Navitel. Крім того магнітола вміє програвати музику і відео, з DVD/CD, USB, microSD, оснащена вбудованою системою гучного зв'язку, і сумісна з кнопками управління на кермі.
 
Так, як даний Mercedes-Benz SL 500 кабріолет, з водійського місця практично не видно обстановки позаду. Ми встановили парктронік з 8 врізними датчиками, які були пофарбовані в колір автомобіля. 4 датчика було встановлено спереду, 4 датчика ззаду. Особливість даних датчиків в тому, що вони не виступають назовні, і виглядають як оригінальні з заводу.
 
Детальніше про автомагнітолу: www.2din.net.ua
 
Відео огляд:

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями