Ford Mondeo – Встановлення камери і штатної магнітоли RedPower 18003 на ОС Android 4.2.2

Одна з наших ще весняних робіт. Клієнт дуже хотів автомагнітолу, в свій Ford Mondeo, що працює на операційній системі Android. На жаль, в Україні на той час автомагнітол під цією ОС не було ні у одного з постачальників і клієнт погодився почекати, що б її привезли під замовлення.
 
Через місяць після замовлення, магнітола вже була у нас в руках. Клієнта ще цікавила камера заднього виду, на що ми запропонували варіант штатної камери в плафон підсвічування номерного знака.
 
Очікування клієнта виправдалося. Автомагнітола, дійсно дуже хорошої якості, оснащена яскравим сенсорним дисплеєм з функцією Multitouch. Навігацію ми реалізували двома програмами IGO Primo та Navitel з останніми версіями карт.
Штатна магнітола RedPower 18003 має вбудований Wi-Fi модуль, що дозволяє їй підключатися до бездротових мереж і мати доступ в інтернет де завгодно.
 
Зручна функція гучного зв'язку покаже на екрані інформацію про дзвінок, дасть можливість відповісти, не відриваючи уваги від дороги і поговорити не дістаючи телефон з кишені. Музика та відео, перегляд фото і текстових документів, погода і спілкування в соц. мережах – дана магнітола за своїм функціоналом це той же планшет.

Відео огляд:


 
5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями