Opel Vivaro - Встановлення комфортабельних сидінь з електрорегулюванням, оригінального пневмо столика, підлокітника, магнітоли і камери

Чергова наша робота - переобладнання мікроавтобуса Opel Vivaro для пасажирських перевезень. До приїзду до нас в цьому мікроавтобусі практично нічого не було. Ми повністю поміняли і встановили всі шість сидінь.
 
Були обрані сидіння від автомобіля Audi A6 S-Line. Матеріал: поєднання шкіра з алькантарою. Присутній повний пакет електрорегулювань. Передній ряд пасажирських сидінь обертається.
 
Був також встановлений оригінальний пневмо столик від Mercedes-Benz Viano. У розкладеному стані використовується як підлокітник, в розкладеному дуже зручний для використання всім чотирьом пасажирам. Столик встановлено, як і сидіння на салазках, тобто пересувається і обертається.
 
Цю роботу не можна назвати VIP переобладнанням, однак віднести до бюджетного варіанту переобладнання теж не можна, так як сидіння і столик досить дорогі і комфортабельні. При досить довгих подорожах, у пасажирів і водія не втомлюється спина, зручно можна перекусити і відпочити.
 
Ми також встановили а даний Opel Vivaro замінник штатної магнітоли, який оснащений GPS навігацією і системою гучного зв'язку. До автомагнітоли була підключена камера заднього виду, яку ми врізали в ручку відкривання багажника.
 
Між передніми сидіннями був встановлений зручний підлокітник, з великою кількістю різних ніш і додатковими роз'ємами прикурювача. Дане удосконалення стане дуже зручним саме для водія!

Відео один:


Відео два:


3.3/5 оцінка (3 голосів)
Поділитись з друзями