Hyundai Santa FE (2014 року) - Встановлення штатної автомагнітоли Winca C210. Прошивка GPS навігації (Україна і Європа)

Власник Hyundai Santa FE 2014 року, поїздивши на автомобілі пару місяців зрозумів, що йому не вистачає в автомобілі, і звернувся до нас за штатною автомагнітолою. В основному у зв'язку з частими поїздками за кордон, не вистачало детальної GPS навігації.
 
Серед величезної кількості автомагнітол, які доступні на ринку для Hyundai Santa FE з клієнтом ми зійшлися на варіанті головного пристрою Winca C210. Це відмінне поєднання необхідних автомобільних функцій, ціни і якості збірки.
 
Магнітола Winca C210 є штатною. Її підключення не вимагає втручання в проводку. Оснащена вона, величезним сенсорним дисплеєм, діагональ якого становить 8 дюймів.
 
В якості навігаційної програми ми прошили туди IGO 8, з сучасними картами країн Європи та України. Крім пошуку за адресами, в навігації присутня величезна база об'єктів зацікавленості (заправки, стоянки, готелі, ресторани тощо).
 
Автомагнітола Winca C210 для Hyundai Santa FE також має функцію гучного зв'язку і можливість підключення камери заднього виду.
В цілому можна сміливо заявити - автомагнітола Winca C210 це відмінне рішення середнього цінового сегменту для автомобіля Hyundai Santa FE починаючи з 2013 року випуску.

 
Купити штатну магнітолу Winca C210 для Hyundai Santa FE (2014 року)
5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями