MG 3 Cross - Встановлення заднього парктроніка ParkMaster 4-XJ-51 з врізними датчиками

Власник автомобіля MG 3 Cross, придбав його досить недавно і не захотів звикати до габаритів новенького авто ціною пошкоджень бампера, або подряпин лакофарбового прикриття. Він звернувся до нас із завданням встановлення заднього парктроніка.
 
В свою чергу ми порекомендували йому парктронік ParkMaster 4-XJ-51. Його особливістю є можливість врізки датчиків таким чином, що вони не виступають назовні. Їх практично непомітно. Датчики такого типу встановлюють із заводу на автомобілі «багатих» комплектацій. За бажанням їх можна пофарбувати в колір бампера, так як « за замовчуванням» вони чорні. У нашому випадку з MG 3 Cross фарбувати датчики ми не стали, так як вони чудово встановилися в декоративну чорну пластмасу на бампері.
 
Дисплей парктроніка, ми встановили на салонне дзеркало. Це не тільки не захаращує панель зайвими елементами, але і робить процес використання парктроніка більш зручним, так як при парковці заднім ходом перед очима водія буде огляд з дзеркала, і відстань до перешкоди з зазначенням сторони.


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями