Mercedes-Benz GLK 220 (X204) - Встановлення навігаційного блоку. Прошивка GPS навігації. Карти Європа+Україна

Власник Mercedes-Benz GLK приїхав до нас із завданням прошити в його автомобільний головний пристрій навігаційні карти Європи і України, так як ті, що завантажені на заводі залишають бажати кращого, особливо в Україні та в країнах ближнього зарубіжжя.
Рішення, яке ми пропонуємо своїм клієнтам в першу чергу - це забути про оригінальні карти.
 
Додатковий навігаційний модуль, який ми пропонуємо для установки на автомобілі Mercedes-Benz, Toyota, Lexus - це рішення, що дозволяє організувати в автомобілі повноцінну навігаційну систему, з можливістю оновлювати карти. Цей навігаційний блок працює на операційній системі Windows CE, що дозволяє встановити на нього такі програми  як IGO, Navitel або ж CityGuide. Перевагою даних програм є легкість оновлення, легкість в експлуатації, і найголовніше повнота і актуальність даних.
 
На жаль, вартість роботи по підключенню даного блоку обумовлена ще і підключенням додаткового відеоінтерфейса, і tuch - контролера. Як результат повноцінна навігація, з докладними картами, додаткова можливість переглядати відео з USB флешки - і все це на рідному екрані Mercedes-Benz GLK.