Volkswagen T5 (Transporter) - Переобладнання. Врізка вікон, встановлення підлоги, перетяжка стелі і обшивка боковин

Ось такий ось Volkswagen T5 (Transporter) приїхав до нас в автостудію. Точніше приїхав до нас він зовсім не такий як на фотографіях, а звичайний вантажний варіант. Завданням було врізати вікна і частково переобладнати салон.

Зробити якісне переобладнання мікроавтобуса з вантажного на пасажир, завдання не легке, але цілком здійсненне. Процес переобладнання здійснюється в кілька етапів. Перший етап це врізка вікон. На сьогоднішній день вікна практично завжди є в наявності під будь-який автомобіль. Другим етапом салонні роботи. Виготовлення підлоги і її установка, виготовлення стелі і її установка, обшивка боковин, стійок, дверних карт - клієнт повинен розуміти, що чим якісніша і дорожча робота, тим красивішим буде і результат. А тому варто в першу чергу визначитися, яке переобладнання ви хочете робити, дешеве або якісне!
 
На жаль фотографії зовсім не так передають результат, як він виглядає в живу, та і в даному проекті клієнт вирішив сидіння встановлювати самостійно, і немає фотографій готового результату, проте хоча б нашу роботу для загального ознайомлення ми покажемо!

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями