Infiniti G25 - Обклеювання автомобільною плівкою Hexis Білий Ultra Metallic. Тонування вікон і поклейка атермальної плівки на лобове скло. Фарбування елементів кузова PlastiDip

Вже не рідкість приїзд автомобілів до нас на обклеювання плівкою з сусідніх областей, як от, приміром, цей Infiniti G25. Власник пригнав до нас автомобіль з Івано-Франківська. Завдання було обклеїти білою плівкою автомобіль, чорною глянцевою плівкою дах, і пофарбувати деякі елементи кузова рідкою гумою (PlastiDip).
 
При виборі плівки клієнт зупинив свій вибір на Hexis Білий Ultra Metallic. Плівка хороша і в роботі з нею і в експлуатації. Бажанням клієнта було створення ефекту панорамного даху. Такий ефект досягається при нанесенні на дах автомобіля чорної глянсової плівки. Цю ж плівку ми нанесли на ручки і на задній спойлер.
 
На передню решітку разом зі значком Infiniti ми нанесли чорний глянсовий PlastiDip, або ж як його в народі називають «рідка гума». Клієнт хотів нанести PlastiDip і на напис Infiniti ззаду, але як показала практика, на хромованому метали він не тримається.
 
Фінальним етапом ми зробили тонування вікон, а на переднє скло була поклеєна спеціальна атермальна тонувальна плівка. Атермальна плівка сприяє меншому нагрівання салону, і ніяким чином не погіршує видимість.
 
В цілому автомобіль став виглядати набагато привабливіше і водночас  зберіг свою строгість і солідність!