Volkswagen Multivan T5 - Встановлення магнітоли Phantom DVM-1900G i6,системи контролю сліпих зон, камери заднього виду, ТВ тюнера, стельового монітора і датчиків тиску в шинах. Тонування атермальною плівкою

Даний проект сміливо можна записати в розділ наших комплексних проектів тюнінгу, так як ми значно вдосконалили це авто. В основному автоелектронікою. Власник цього Volkswagen Multivan T5 використовує автомобіль для подорожей з сім'єю, а тому завданням було зробити поїздки комфортнішими і безпечнішими!
 
Першим ділом ми встановили штатну магнітолу, з функцією GPS-навігації і системою гучного зв'язку. Були прошиті дві навігаційні програми IGO і Navitel. Перша включає в себе картографію країн Європи та України, друга включає детальну карту України. Ця автомагнітола також має можливість виходу в інтернет за допомогою модему 3G. Додатковою опцією були встановлені датчики тиску і температури в шинах.
 
Для більш зручної парковки до штатної автомагнітоли була підключена камера заднього виду, і рідні парктроніки. В якості додаткової безпеки ми також встановили на автомобіль систему контролю сліпих зон ParkMaster. Датчики цієї системи врізаються в бампера автомобіля, а датчики індикації кріпляться на стійки, на рівні дзеркал. При появі автомобіля в «сліпій зоні» датчики загоряються, і лунає звуковий сигнал. Крім того дана система працює і як звичайний паркторнік. Так, як задній парктронік ми залишили оригінальний, то опціональні датчики парковки ми встановили спереду.
 
Для комфорту пасажирів був встановлений стельовий монітор BOSS діагоналлю 11.2 дюйма. Монітор ми підключили до штатної магнітоли, так як вона має можливість організації другої незалежної зони. Вивід звуку відбувається по бездротовому каналу на навушники. Пасажири можуть переглядати відео з диска, флешки, а також прослуховувати музику всіх поширених форматів.
 
Ще однією «фішкою» цього автомобіля є цифровий DVB-T2 тюнер. Так, як автомобільних тюнерів такого стандарту та належної якості на жаль нема по сьогоднішній день, ми модернізували домашній тюнер для «життя в авто» (Детальніше про ТВ тюнер). Завдяки хорошій італійської антені якість прийому під час руху в міській місцевості на тверду четвірку. Програми телепередач в автомобілі мають можливість переглядати і водій на екрані штатної магнітоли, і пасажири на стельовому моніторі.
 
Крім електроніки ми також зробили тонування бокових і задніх автомобільних вікон, а лобове скло було затоноване атермальною плівкою.
 
Відео огляд DVB-T2 тюнера


 
 
Купити штатну магнітолу Phantom DVM-1900G i6 для Volkswagen Multivan T5
Купити систему контролю сліпих зон
Купити автомобільний DVB-T2 тюнер