Hyundai Tucson - Перетяжка сидінь, дверних вставок і стелі тканиною. Перетяжка керма шкірою, а стійок вінілом. Пошиття чохла на запасне колесо

Досить популярний автомобіль Hyundai Tucson приїхав до нас нещодавно на реставрацію салону. Обшивалось і перетягувалось в цьому автомобілі практично все, а тому це дійсно реставрація  з елементами вдосконалення!
 
Почалася робота з перетяжки сидінь. Рішення було прийнято шити з спеціальної автомобільної тканини. Ця тканина не тільки виглядає красиво, але і має хорошу зносостійкість! Колір був обраний консервативний - темно/світло сірий. З цієї ж тканини перетягнулись елементи дверних карт і підлокітник!
 
Стеля була перетягнута спеціальною стельової тканиною, а задні стійки бежевим автомобільним вінілом. Багажник був обшитий войлочною тканиною, а на запасне колесо, був пошитий чохол!
 
Кермо ми перетягнули чорною шкірою з елементами перфорації, і пошили новий «рукав» на важіль коробки передач. По закінченні робіт, Hyundai Tucson суттєво змінився на краще, а матеріали, які ми використовували для роботи прослужать у багато разів довше, ніж заводські!