Skoda Yeti - Повне обклеювання автомобіля захисною плівкою. Установка відеореєстратора прихованого типу AXIOM Car Vision 1100. Встановлення захисної сітки під радіаторну решітку

Більшість власників автомобілів, відразу з автосалонів приїжджають до нас на обклеювання антигравійною плівкою. У більшості випадків обклеюються тільки певні частини автомобіля, які більш за інші схильні до утворення сколів і подряпин.
 
Обклеюються антигравійною плівкою, як правило, передній бампер, частина капота, оптика, частина передніх крил, корпуси дзеркал, і місця під ручками. В окремих випадках власники також просять додатково оклеїти пороги, полку багажника і торці дверцят. Однак є і власники, які воліють повний захист, як наприклад ось власник даного автомобіля Skoda Yeti. Він звернувся до нас із завданням обклеїти його автомобіль антигравійною плівкою ПОВНІСТЮ! Задоволення хоч і дороге, однак, корисне - адже оригінальне лакофарбове покриття, навіть через кілька років буде виглядати як «тільки, що з салону»!
 
Для захисту радіатора, від попадання в нього дрібних каменів і великих комах, ми встановили захисну сітку під радіаторну решітку, з дрібними вічками. Крім захисту, вона ще і виглядає досить красиво!
 
Другим завданням було встановлення відеореєстратора, прихованого типу. Найбільш вдалою моделлю прихованого відеореєстратора, ми порахували AXIOM Car Vision 1100. Центральний блок ми встановили в бардачку, що б у будь-який момент був доступ до карти пам'яті з відзнятим матеріалом, а компактну камеру встановили за дзеркалом! Такий відеореєстратор не заважає огляду, не викликає зайвих питань у співробітників ДАІ, і не спонукає злодіїв залізти у ваш автомобіль!