Mitsubishi Pajero Wagon - Встановлення магнітоли RedPower 18056 і камери заднього виду. Встановлення моніторів Challenger в підголівники, медіаплеєра і ІЧ-передавача для навушників

До нас звернувся власник автомобіля Mitsubishi Pajero Wagon з завданням побудувати в його автомобілі двох-зонну мультимедійну систему. Система повинна була бути незалежна, тобто водій і передній пасажир використовують одні мультимедійні функції, а задні пасажири інші.
 

Для початку ми вибрали штатну автомагнітолу. Власник автомобіля досить сучасна людина, і був не проти встановлення функціональної магнітоли на операційній системі Android - RedPower 18056. Ця магнітола має повноцінний доступ в інтернет за допомогою модему 3G або Wi-Fi мереж. Також вона оснащена вбудованою GPS навігацією - нашим завданням також було прошити туди якісні, сучасні навігаційні карти. Ми встановили дві програми - Navitel і IGO Primo. Магнітола RedPower 18056 дозволяє самостійно встановлювати різні програми під будь-яку задачу, вона легка в управлінні і встала в штатне місце як рідна!
 
Для задніх пасажирів клієнт привіз старенькі монітори в підголовники фірми Challenger - нашим завданням було їх встановлення та підключення! Так як дані монітори не мають вбудованого програвача, як більшість сучасних, ми встановили окремий портативний MediaBox – пристрій, що дозволяє відтворювати з USB флешки музику і відео. Цей пристрій повністю було заховано від очей пасажирів - виведений був лише USB роз'єм для флешки, у задню кишеню на сидінні водія. Для того, щоб вивести звук на бездротові навушники, ми також інсталювали ІЧ-передавач звуку. Завдяки йому немає необхідності використовувати дротові навушники, які постійно заплутуються і приносять дискомфорт від використання.
 
Ну і наостанок, для більш зручного паркування такого немаленького автомобіля, як Mitsubishi Pajero Wagon, ми встановили штатну камеру, в плафон підсвічування номерного знака. При включенні передачі заднього ходу, камера автоматично активується, і виводить на екран картинку всього, що відбувається позаду автомобіля!

Відео огляд:


 

Купити штатну магнітолу для Mitsubishi Pajero Wagon