Nissan Patrol – Оклейка камуфляжною автомобільною плівкою. Виготовлення експедиційного багажника

Цей Nissan Patrol приїхав до нас аж із Києва. Може послуги тюнінгу у нас, обходяться дешевше, а може і якість робіт заслуговує такої уваги, але все частіше і частіше нас відвідують клієнти з інших областей. Цей автомобіль приїхав на обклеювання камуфляжною автомобільною плівкою і для виготовлення та установки на нього експедиційного багажника.
 
Першим завданням був вибір камуфляжної плівки. Так, як власник авто досить часто їздить і по пересіченій місцевості, і по місту, треба було підібрати плівку, яка б гармонійно виглядала на автомобілі в міській забудові, і була практичною у лісі. Разом з клієнтом ми зупинили свій вибір на плівці «Американський MultiCam». Nissan Patrol покривався автомобільною плівкою весь. Крім естетичної функції, автомобільна плівка надійно захистить оригінальне лакофарбове покриття автомобіля від подряпин.
 
На виготовлення експедиційного багажника пішло трохи більше часу, ніж на обклеювання плівкою, так як він повністю виготовлявся вручну. Каркас даного багажника виготовлений таким чином, що б при відкриванні автомобільного люка, відкидалася і невелика частина багажника, даючи можливість дістатися на дах автомобіля прямо з салону. Після виготовлення, експедиційний багажник був покритий порошковою фарбою і встановлений на Nissan Patrol.


5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями