Lexus IS 250 - Встановлення GPS навігації. Прошивка карт України і Європи

В даному Lexus IS 250 присутній рідний головний пристрій з великим екраном і функцією GPS навігації, однак, були відсутні карти України та Європи. Власник цього автомобіля досить часто подорожує до Європи, і він звернувся до нас із завданням прошити в його автомобіль сучасні навігаційні карти.
 
Найкращим рішенням, на наш погляд, є встановлення додаткового мультимедійно - навігаційного блоку, що працює на операційній системі яка дозволяє встановлювати такі навігаційні програми як Navitel та IGO. Процес інтеграції даної навігаційної системи в автомобіль досить не простий, так як включає в себе кілька складових, проте результатом є найкраще навігаційне рішення для цього автомобіля.
 
Програма IGO включає в себе карти західної, центральної та східної Європи, карти країн колишнього СНД включаючи детальну карту України. Крім адресного пошуку, можливий пошук таких об'єктів як готелі, банки, стоянки, розважальні центри, місця для паркінгу та багато іншого. Програма сама автоматично прораховує оптимальний маршрут до пункту призначення, і за допомогою візуальних підказок і голосового супроводу веде вас до нього.
 
Управління мультимедійно-навігаційним блоком здійснюється за допомогою сенсора. Додатковим бонусом до навігації є можливість відтворювати музику і відео з USB флешки всіх розповсюджених на сьогодні форматів.