Mitsubishi Pajero Wagon - Повна шумоізоляція автомобіля

На сьогоднішній день не рідкі випадки, коли навіть досить дорогі автомобілі іменитих виробників потребують шумоізоляції відразу після виїзду з салону. Багато в чому, звичайно ж, все залежить і від власника автомобіля, і його вимог, але й не рідкісні випадки і недбалості виробників.
 
Власник автомобіля Mitsubishi Pajero Wagon скаржився на сторонні шуми під час їзди, які виходили з різних частин автомобіля, а якщо врахувати той факт, що часткова шумоізоляція, може в одному місці прибрати, а в іншому посилити, було прийнято рішення робити повну шумоізоляцію автомобіля.
 
Першим етапом повної шумоізоляції, є повне розбирання автомобіля, далі нанесення шумо-ізоляційних матеріалів на двері, стелю, підлогу, стійки, багажник і двері багажника. Обробці піддалися також пластикові елементи салону автомобіля, і тільки після цього починається найвідповідальніший етап складання всього на свої місця.
 
Заключним етапом є контрольне прослуховування результату, автомобіль тестується на поганій дорозі (знайти у нас в місті не проблема), і в разі виявлення стороннього шуму з певного місця, воно піддається додатковій обробці.
 
Так як робота повністю ручна, звичайно ж вона вимагає не мало часу і, як правило, займає від 2-х до 5-ти днів.