Toyota Highlander - Встановлення штатної Android автомагнітоли Winca S180 з діагоналлю екрана 10 дюймів. Встановлення стельового монітора і автомобільного медіаплеєра

Власник автомобіля Toyota Highlander, звернувся в нашу автостудію з метою розширити мультимедійні функції свого автомобіля. Він хотів встановити сучасну автомагнітолу для себе і стельовий монітор для комфорту пасажирів.
 
Майже в той же день, від наших постачальників надійшла цікава пропозиція нових автомагнітол Winca S180. Серед новинок дуже виділялася автомагнітола на Toyota Highlander і ми не змогли не запропонувати її клієнту. Виділялася вона в першу чергу своїм розміром екрана - 10 дюймів! Чесно зізнаємося, до цього нам не доводилося встановлювати магнітоли з такою діагоналлю, і коли ми побачили магнітолу наживо, були в захваті.
 
Крім діагоналі ще однією перевагою є те, що магнітола Winca S180 для Toyota Highlander працює на операційній системі Android 4.2.2. Це важливо, так як вона має повноцінний доступ до інтернету, має можливість встановлювати різні додатки, і водночас бути інтуїтивно зрозумілою для користувача. Для навігації, ми встановили дві програми IGO і Navitel, з оновленими картами.
 
Другим завданням клієнта було підключення стельового монітора. Підключати його до автомагнітоли ми не стали, так як набагато розумніше, що б пасажири ззаду були повністю незалежні. Для цього в автомобіль був встановлений ще компактний медіаплеєр, з виносним USB роз'ємом, і ІЧ датчиком для управління. Також були куплені спеціальні ІЧ навушники. Звук передається на них по бездротовому каналу, отже, нічого не заважає водієві слухати радіо, а пасажирам дивитися фільм.
 
Для зручності паркування, була підключена камера заднього виду, в плафон підсвічування номерного знака.
 
Відео огляд штатної магнітоли Winca S180 для Toyota Highlander:

 
Купити штатну магнітолу Winca S180 для Toyota Highlander