Volkswagen Transporter - Комплексне переобладнання мікроавтобуса. Врізка вікон, встановлення сидінь та обшивка салону

Хочемо продемонструвати вам роботу, повного перевтілення мікроавтобуса Volkswagen Transporter з вантажного на пасажирський. Відразу скажемо, що ми не «Бердичів» та робота по переобладнанню у нас виконується, не так швидко, що обумовлено якісним і індивідуальним підходом до кожного автомобіля - як результат задоволені клієнти та їх майбутні пасажири!

Цей Volkswagen Transporter приїхав до нас повністю «порожнім» всередині. Процес переобладнання мікроавтобуса почався з врізання вікон і встановлення підлоги. У той час поки готувалися документи на переобладнаний бус, ми замовили для нього сидіння, і робота закипіла. Були виготовлені і обшиті каркаси боковин і дверні карти, виготовлено і перетягнуто стелю, спеціальним стельовим матеріалом і встановлені ремені безпеки. Для комфорту перебування в салоні були виготовлені спеціальні автомобільні шторки на вікна. Варто також зазначити, що була зроблена базова шумоізоляція салону.
 
Крім «стандартного» комплекту переобладнання, була встановлена 2DIN магнітола, яка включає в себе функцію GPS навігації. Магнітола була встановлена за допомогою перехідної рамки. Крім GPS навігації, магнітола оснащена системою гучного зв'язку, може відтворювати відео і музику. Нашими працівниками також були встановлені додаткові динаміки в багажнику автомобіля.
 
Ось таке перевтілення, дозволило власнику заощадити чималу суму грошей!!!


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями