Renault Duster - Встановлення універсальної 2DIN магнітоли RoadRover через перехідну рамку. Підключення камери заднього виду

Власник автомобіля Renault Duster вирішив встановити в свій автомобіль функціональну автомагнітолу і звернувся з цим питанням в нашу автостудію. Автомобіль у нього виявився непростий тим, що ні один з хороших виробників, на жаль, не пропонує замінників головних пристроїв, які б ставилися в штатне місце.
 
Ми пішли таким шляхом - вибір хорошої універсальної магнітоли, вибір хорошої якісної перехідної 2DIN рамки і підбір універсальної камери заднього виду. В якості магнітоли ми вирішили встановлювати універсальну магнітолу RoadRover. Ця магнітола має 6,5 дюймовий розмір дисплея, систему гучного зв'язку, вбудовану GPS-навігацію, вміє відтворювати музику і відео з флешки, а також оснащена входом для підключення камери заднього виду. Крім того нашим фахівцям вдалось підключити кнопки під рульового управління.
 
В якості рамки ми вибрали теж не дешевого, але якісного виробника Connects2. Кольором рамка ідентична, елементам інтер'єру автомобіля. Хоч вона і розрахована спеціально для автомобіля Renault Duster, деякій модернізації нашими фахівцями вона все ж піддалася. Результат сподобався і нам, і клієнту - а це головне!!!

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями