Peugeot 107 - Встановлення переднього і заднього парктроніка. Фарбування датчиків парктроніка в колір бампера

Хто сказав, що маленький автомобіль не потребує паркувальних радарів? Власник даного Peugeot 107, вважає зовсім навпаки, адже маленькі габарити автомобіля можуть бути настільки ж оманливі, як і габарити позашляховика, а зайва самовпевненість може призвести до небажаних наслідків.
 
На цей Peugeot 107 ми вирішили встановити комплект парктроніків Steel Mate PTS-800MM, який включає в себе відразу 8 датчиків паркування, для встановлення на передній і задній бампер. Даний паркувальний радар, включає в себе також два дисплея-індикатора. Індикатор передніх парктроніків ми встановили на панель приладів, зліва в кутку. Там він не заважає огляду, не відволікає водія, але водночас знаходитися у доступному для очей місці. Індикатор заднього парктроніка був встановлений ззаду на стелю, таким чином, що б його виразно було видно при погляді в салонне дзеркало заднього виду. Таким чином, водій бачить і інформацію про перешкоди, і огляд через заднє скло одночасно.
 
Датчики паркування спереду не потребували фарбування, так як були встановлені на чорну частину бампера автомобіля. Пофарбовані в колір кузова автомобіля були лише крайні датчики заднього бампера. Вийшло досить красиво, а головне функціонально!

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями