Lexus SC 430 - Комплексний тюнінг. Обклеювання автомобільною плівкою і пошиття салону

Дуже приємно і цікаво робити такі проекти, як цей. В двічі приємно, що даний автомобіль приїхав до нас аж із Швейцарії. Власник цього автомобіля прийняв рішення приїхати до нас, побачивши нашу попередню роботу (дивись ТУТ) з таким самим автомобілем. В таких проектах головне заздалегідь визначитися з тим, що треба робити, а не змінювати у процесі роботи свої рішення і додавати щось нове.
 

Саме так і було зроблено в роботі з цим автомобілем. З самого початку було визначено весь список робіт, обрані всі матеріали і ми почали втілювати в реальність задумані нами і клієнтом ідеї.
 
Задача, яку перед нами поставив клієнт - повністю оновити автомобіль, починаючи від зовнішності і закінчуючи салоном. Так, як оригінальний колір даного Lexus SC 430 був синій, ми вирішили відштовхуватися саме від цього. Спершу підібрали автоплівку - ARLON Deep Ocean. Після затвердження її клієнтом почали рухатися далі - вибрали кабріолетну тканину компанії Mah, світло-сірого кольору, ну і звичайно ж не можна було залишати пластик в оригінальному кольорі, тому ми вибрали синій карбон, який наносився по технології аквадруку (Imeris). Як і очікувалося в результаті всі ці кольори і фактури дуже органічно поєднуються в даному автомобілі і роблять його більш технологічним і сучасним.
 
Крім цих робіт ми поміняли підлогу в автомобілі - з бежевого кольору на чорний, а також пошили індивідуальні килимки з логотипом Lexus, і синьою окантовкою, щоб вони ідеально вписалися в інтер'єр автомобіля.
 
В завершенні проекту, чорною матовою порошковою фарбою були пофарбовані диски, а також нові насадки на вихлопні труби автомобіля. З функцій комфорту ми зробили автоматичне складання даху при постановці автомобіля на охорону.
 
Після виконаних робіт автомобіль виглядає дуже яскраво, і пройти повз нього не звернувши уваги вже не вийде.