Toyota Camry 2014 (V50) - Встановлення навігаційно-мультимедійної системи, прошивка GPS карт України і Європи, установка DRL (Денних ходових вогнів)

Автомобіль Toyota Camry 2014 року випуску (V50), який нещодавно приїхав до нас на встановлення денних ходових вогнів, комплектувався штатним монітором, однак GPS навігація з картами Європи та України там булла відсутня.
 

Дізнавшись, що реалізувати нормальну GPS навігацію, в його автомобіль все ж реально, клієнт дав добро на встановлення додаткового навігаційного блоку.
У даний автомобіль був встановлений мультимедійно-навігаційний блок на базі операційної системи Android, підключення якого не вимагає втручання в оригінальну проводку автомобіля. Це означає, що підключення відбувається «фішка в фішку», активація відбувається при натисканні на кнопку «Map», управління з оригінального дисплея, звук на штатних динаміків.
 
Крім самого важливого - докладної GPS навігації з картами які надалі можна легко і недорого оновлювати, даний навігаційний блок оснащений рядом мультимедійних функцій, а також доступом в інтернет за допомогою модему 3G і Wi-Fi модуля. Через додатковий USB можна прослуховувати музичні і відео файли.
 
В двох словах про DRL. Денні ходові вогні були підібрані модельні, спеціально для Toyota Camry 2014 (V50). Встановлені в рамках навколо протитуманних фар.

Відео огляд:


 

Характеристики і ціна обладнання: www.2din.net.ua