Mercedes-Benz GL350 - Швидка зміна кольору автомобіля. Обклеювання білою автомобільною плівкою KPMF

Власнику автомобіля Mercedes-Benz GL350 набрид попередній колір його автомобіля, і він звернувся до нас із завданням швидко і якісно змінити колір з сірого на білий. Було прийнято рішення обклеїти автомобіль білою автомобільною плівкою виробника KPMF.
 

Причини, чому при зміні кольору автомобіля краще використовувати автомобільну плівку:
 
  • Найголовніша причина, по якій було прийнято рішення міняти колір саме автомобільною плівкою, це терміни і ціна, які в рази менші ніж повне фарбування автомобіля.
  • Друга причина-це можливість швидко і безслідно повернути заводський колір, при цьому оригінальне лакофарбове покриття буде виглядати, як тільки, що з салону.
  • З третьою причиною ви зіткнетеся, якщо раптом захочете змінити автомобіль, і при продажу фарбування автомобіля відразу викличе сумнів у майбутнього власника, чи не був автомобіль в аварії.
  • Четверта причина це знову ж таки ціна і терміни, ремонту пошкоджених частин кузова в разі ДТП, фарбування обійдеться і дорожче, і довше, а залишатися без автомобіля надовго, як правило, ніхто не хоче.
 
За своїми експлуатаційними характеристиками, автомобільна плівка нічим не відрізняється від фарбування. Людина яка не знає, що даний автомобіль обклеєний плівкою не відрізнить його від звичайного білого Mercedes-Benz GL350.
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями