Mitsubishi Pajero Sport 2013 - Встановлення захисту картера двигуна, встановлення фаркопу, тонування вікон та встановлення дефлекторів

Власнику даного Mitsubishi Pajero Sport часом доводиться кататися по пересіченій місцевості, саме тому він в принципі і вибрав даний автомобіль, який славиться своєю прохідністю. Однак з салону він не зовсім придатний для такої їзди, або якщо точніше висловлюватись «є, що удосконалити».

 
По-перше, щоб уникнути нагрівання салону в степовій місцевості нашими працівниками було проведено тонування автомобіля з використанням якісної американської тонувальної плівки. Щоб уникнути появи стороннього шуму в автомобілі на трасі при відкритих вікнах були також встановлені дефлектори.
 
По друге був підібраний і встановлений модельний захист картера двигуна. Модельним його називаємо тому, що він призначений саме для автомобіля Mitsubishi Pajero Sport 2013-2015 років випуску. Для установки був обраний захист українського виробника Kolchuga, який відрізняється надійним виконанням, простотою монтажу, міцністю і довговічністю.
 
Третім етапом був встановлений фаркоп і теж модельний, своєю конструкцією спеціально розроблений для встановлення на Mitsubishi Pajero Sport.