Toyota Camry V40 - Встановлення штатної автомагнітоли RoadRover з GPS навігацією. Установка камери заднього виду

Власник автомобіля Toyota Camry, вже встановлював у нас магнітолу більше п'яти років тому. В цілому магнітола тих часів цілком відповідала вимогам клієнта, проте все тієї ж навігації на ній не було, так і радіо тюнер за роки експлуатації став приймати сигнал дуже слабо. Стояло завдання оновити магнітолу, встановити камеру, і прошити свіжі GPS карти.
 

З величезного каталогу штатних магнітол для Toyota Camry, на цей раз ми вирішили встановлювати магнітолу виробника RoadRover. Розмір екрану магнітоли складає 7 дюймів. Вона вже оснащена вбудованою GPS-навігацією, ми лише встановили туди свіжі карти України та Європейських країн.
 
Також автомагнітола RoadRover для Toyota Camry V40 оснащена функцією гучного зв'язку. Підключивши до неї свій мобільний телефон за допомогою Bluetooth, на екрані ви зможете приймати вхідні дзвінки, причому звук розмови буде на штатній акустиці автомобіля.
 
Також ми встановили штатну камеру заднього виду. В даному випадку вона встановлена в плафон підсвічування номерного знака. Магнітола чудово підхопила управління кнопками на рульовому колесі.
 
Ознайомитися з роботою штатної магнітоли RoadRover для Toyota Camry ви можете, переглянувши відео нижче:

 
Замовити штатну магнітолу можна тут: Інтернет магазин штатних магнітол


0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями