Mercedes-Benz Sprinter - Вінілова аплікація на авто в стилі Red Bull. Обклеювання автомобільною плівкою

Власник автомобіля Mercedes-Benz Sprinter звернувся в нашу автостудію, з дуже цікавим завданням, нанести на автомобіль зображення, в корпоративному стилі спортивних команд Red Bull. Ні, власник автомобіля не має ніякого відношення до цієї відомої компанії і це жодним чином не реклама.

 
Просто власник автомобіля є справжнім шанувальником екстремальних видів спорту, в яких часто беруть участь команди від цієї відомої компанії. Працівники нашої автостудии, будучи прихильниками конкуруючої команди в чемпіонаті Формули-1, не дуже хотіли братися за цю роботу, однак ринкові відносини, в яких клієнт завжди правий виявилися впливовішими))
 
Робота по обклеюванню плівкою проводилася за принципом аплікації. Спочатку була нанесена плівка синього кольору, а на неї зверху вже повнокольорове зображення, надруковане на автомобільній плівці, і вирізане за допомогою плоттера. Так як клієнт робив це просто для себе, то дотримання корпоративних кольорів не стояло головним завданням. Найбільше хотілося просто красиво «висловити» на автомобілі своє захоплення!
 
Робота була не складною, результат сподобався і нам, і власникові Mercedes-Benz Sprinter. Так, що якщо ви прихильник чого-небудь і у вас є автомобіль і на цьому автомобілі є вільне місце - не соромтеся показати всім своє захоплення!

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями