Toyota Avensis - Аквадрук (Imeris). Декорування елементів салону під дерево. Встановлення 4-х канального підсилювача Hertz HE 4 і передніх динаміків Hertz ESK 165L.5

Власник автомобіля Toyota Avensis, після придбання автомобіля відразу ж приїхав до нас. Завдання стояло, зробити декорування пластикових елементів салону під дерево. Ця задача здійснюється тільки завдяки технології аквадруку він же ж водо-імерсійний друк.

Клієнт вибрав, темний, насичений колір дерева. Аквадрук був зроблений, на лицевій рамці навколо головного пристрою, навколо блоку клімат-контролю, на пластикових елементах керма навколо кнопок управління, на пластикових елементах дверних карт, а також на рамках навколо повітроводів. Інтер'єр автомобіля, став виглядати більш багатшим, і затишнішим.
 
Друга задача була трохи вдосконалити звучання в автомобілі. У багажник був встановлений 4-канальний підсилювач Hertz HE 4 з однією з кращих у своєму класі потужністю 4х70 Вт, до якого були підключені рідні задні динаміки, а також двокомпонентна акустична система Hertz ESK 165L.5 в якості передніх динаміків.
 
Як показала практика, навіть автомобіль з салону, часом вимагає невеликого доопрацювання під клієнта.