Mercedes-Benz S-Class (W221) - Встановлення навігаційної системи, прошивка GPS карт Європи та України

Mercedes-Benz S-Class - шикарний і комфортний автомобіль, однак карти в рідній навігаційній системі з часом застарівають, і як показує практика, оновлення оригінальної картографії, не завжди виправдовує надії клієнта, а карт України, так і багатьох карт наближених до України країн просто немає.
 

Власнику даного автомобіля було запропоновано, найкраще рішення навігації в його автомобіль - це установка додаткового навігаційного блоку, на основі програмного забезпечення Garmin. Карти цього виробника вважаються найкращими, як в країнах Європи, так і в Україні. Крім адресного пошуку, навігація Garmin включає і багатомільйонну базу об'єктів зацікавленості (заправні станції, готелі, кафе тощо). Для зручності користувача реалізована функція Lane Assist, яка заздалегідь вкаже потрібну смугу, схематичною картинкою на екрані.
 
Підключення GPS навігації в автомобіль Mercedes-Benz W221, досить ювелірна і недешева робота, однак результат того вартий: на такому престижному автомобілі і навігація повинна бути встановлена краща.
 
Варто також відзначити, що і подальше оновлення карт Garmin буде обходитись на порядок дешевше, на порядок швидше і найголовніше на порядок якісніше, ніж оновлення оригінальних карт Mercedes.