Renault Fluence - Встановлення штатної автомагнітоли, камери переднього та заднього виду. Обклеювання захисною антигравійною плівкою

Новенький Renault Fluence, приїхав до нас відразу з декількома завданнями. Перша полягала в обклейці автомобіля захисною антигравійною плівкою, друга установка штатної магнітоли, і третя задача встановлення камер переднього та заднього виду.

В якості захисної антигравійної плівки була обрана автоплівка Ventureshild. Стандартна викройка, була нанесена на передній бампер, 30% капота, частину передніх крил, корпуси дзеркал, а також під ручки відкривання дверей. Також на прохання клієнта захисною антигравійною плівкою були обклеєні і пороги автомобіля, що б уникнути утворення подряпин від каблуків. Автомобільна плівка повністю прозора, і практично не помітна на автомобілі Renault Fluence.
 
Серед величезної кількості магнітол, ми вибрали магнітолу виробника Winca. Це хороше поєднання ціни та якості, а також досить багатий функціонал. Магнітола оснащена системою гучного зв'язку, вбудованою навігацією, і вміє відтворювати музику і відео. Магнітола для Renault Fluence підхопила і штатні функції, показує, коли двері автомобіля не до кінця закриті, відображає інформацію з клімат-контролю, а також добре працює в парі з кнопками на кермі.
 
Камери заднього і переднього виду ми вибрали універсальні. Це в першу чергу обумовлено тим, що універсальні камери більш гнучкі в налагодженні, і завжди можна легко поміняти їх кут, що б на екрані відобразити  інформацію для полегшення маневру паркування, а не навпаки. Камери ми встановили практично непомітно, так що зовнішній вигляд автомобіля не постраждав.
 
Ось так і вийшов функціональний і захищений Renault Fluence.

Відео огляд:0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями