Toyota Land Cruiser Prado 120 - Встановлення доводчика (дотяжки) автомобільних дверей SlamStop

Зовсім недавно на ринку України, з'явився дуже унікальний гаджет - універсальний доводчик (дотяжка) автомобільних дверей, який можна встановити практично в будь-який автомобіль, на практично будь-який тип дверей.
 
Минулого тижня ми опублікували новину про новинку (Універсальний доводчик (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop), і один із наших постійних клієнтів побачивши її, приїхав до нас на установку.
 
Завдання було встановити доводчики в чотири дверки - передні і задні. Як заявив виробник, для встановлення цих доводчиків потрібно приблизно 4 години, але враховуючи той факт, що це одні з перших універсальних автомобільних доводчиків, встановлених на території України, і точно перші, які встановлювали ми, процес установки у нас затягнувся ще на пару годин. В результаті установка 4-х доводчиків зайняла у нас один робочий день.
 
Доводчики (дотяжка) автомобільних дверей Slamstop, повністю універсальні. Їх можна встановлювати на передні і задні двері, на двері багажника і навіть зсувні двері. Доводчики автомобільних дверей виконують не тільки функцію комфорту, але і функцію безпеки, так як двері автомобіля завжди щільно закриті.
 
Ще однією особливістю доводчиків автомобільних дверей SlamStop, є їх порівняно невелика вартість, особливо, якщо врахувати той факт, що раніше, так і зараз подібна опція присутня тільки на самих дорогих комплектаціях, автомобілів преміум класу.
 
Як підсумок: доводчики автомобільних дверей встановлені, практично непомітні ні на дверях, ні на дверних отворах, клієнт задоволений і ще думає над встановленням доводчика і на двері багажника.

Відео огляд: