Lexus LX570 - Повна шумоізоляція салону автомобіля. Русифікація меню бортового комп'ютера. Адаптація одиниць вимірювання з американських в європейські

Власник автомобіля Lexus LX570, звернувся до нас відразу з декількома завданнями. Так, як автомобіль «американець», перша задача стояла перевести одиниці вимірювання з американських в метричні, другим завданням була повна шумо-вібро ізоляція салону автомобіля.
 

Крім переведення одиниць вимірювання з американських в європейські, в даному Lexus LX 570, була зроблена русифікація бортового комп'ютера, русифікація головного пристрою, а також встановлені свіжі карти 2014 року, країн Європи та України. Від оригінального «європейця» цей автомобіль вже нічого не відрізняє.
 
Паралельно з роботами по перепрошивці, проводилися роботи по шумоізоляції. Весь салон автомобіля був знятий. Обесшумлена була підлога, стеля, багажник, двері і двері багажника, стійки і вся пластмаса. Всі роботи проводилися дорогими матеріалами, так, як другий раз розбирати цей автомобіль, у разі якщо б власнику не сподобалося, обійшлося б дорожче.
 
В результаті, власник Lexus LX570, отримав престижний, комфортний і функціональний автомобіль з європейськими картами і одиницями виміру, а також з максимальною шумо-вібро ізоляцією салону.