Range Rover Evoque - Часткове обклеювання захисною антигравійною плівкою, а також часткова ламінація прозорою плівкою

Власниця автомобіля Range Rover Evoque, чудово розуміла, що через кілька місяців їзди на новенькому автомобілі по наших дорогах, на лакофарбовому покритті можуть утворитися незначні пошкодження від гравію, сліди від бітуму, потертості від невдалих парковок, а тому вирішила обклеїти автомобіль антигравійною плівкою.
 

Завдання стояло захистити лакофарбове покриття всього автомобіля. Ми вирішили обклеїти автомобіль двома різними плівками. На місця, які більше всіх схильні до утворення сколів і подряпин ми наклеїли захисну антигравійну плівку Ventureshield - на весь перед автомобіля, і частину даху, а на двері і задні крила ми наклеїли прозору ламінаційну плівку KPMF.
 
Таке рішення значно дешевше, повної оклейки автомобіля антигравійною плівкою, а ефект захисту не набагато менший, так як ймовірність пошкодження дверки із-за відскочившого каміння з-під коліс автомобіля, що їде попереду, значно менша ймовірності пошкодити передній бампер або переднє крило. Обидві плівки повністю прозорі, побачити наявність їх на автомобілі, може тільки той, хто знає, що вони там наклеєні.