Volkswagen Passat B6 - Обклеювання хром-плівкою і фарбування Plastidip, пошиття салону, встановлення обвісу та альтернативної оптики, підсвітка дна

З величезним задоволенням повідомляємо Вам про те, що ми закінчили один з найбільш цікавих і гарних проектів. Це тюнінг автомобіля Volkswagen Passat B6.
 
Дуже важливим у цьому проекті була його цілісність і продуманість, тобто всі компоненти і всі роботи були обговорені заздалегідь, а не як часто буває, коли починаєш робити одне, а в процесі клієнт ще щось додає, щось забирає, а щось робить зовсім не так як хотів спочатку. Тут же клієнт сам давав дуже слушні ідеї і що дуже важливо уважно слухав наші поради. Тому і результат вийшов дуже хорошим.
 
Що робилося в даному авто? Та майже все. Починали з повної шумоізоляції і перетяжки салону німецьким вінілом Mah. По всім елементами салону була зроблена стрічка білими нитками. Деякі елементи пластику були переклеєні плівкою «рифлений алюміній».
 
Що стосується зовнішнього тюнінгу. Автомобіль був обклеєний японської хром-плівкою Nіppon. На автомобіль було встановлено обвіс, який був покритий рідкою гумою Plastidip. Також була замінена решітка радіатора, яка теж була покрита гумою в колір «чорний мат». Вся оптика була замінена на альтернативну. В результаті зовні вийшло дуже цікаве поєднання, з першого погляду абсолютно непоєднуваних кольорів і фактур, хрому і чорного мата. На нашу думку це поєднання виглядає дуже ефектно і підходить до цього автомобіля. Дно було підсвічене синім кольором, в колір салону автомобіля.
 
Ну і закінчили ми звичайно дисками, і звичайно дисками з чорним матом. За допомогою розширювачів, вихід дисків збільшився на 2.5 см, що додало автомобілю агресивності, не дивлячись на те, що ми не ставили диски великого діаметру, тому що на наших дорогах це не дуже практично.
 
Після всіх цих маніпуляцій автомобіль змінився на 100%: з абсолютно непримітного сірого Volkswagen Passat B6, яких на вулицях тисячі він став яскравим і впізнаваним. Дуже складно не звернути увагу на такий автомобіль.