KIA Sorento 2013 - Встановлення штатної магнітоли RoadRover і камери заднього виду в плафон підсвічування номерного знака

Штатні магнітоли набирають все більшу популярність серед власників сучасних автомобілів. Днями до нас звернувся власник автомобіля KIA Sorento 2013 року випуску.

Перед нами стояло завдання підібрати і встановити штатну авто магнітолу з можливістю підключення камери заднього виду.
 
Серед усіх автомагнітол для KIA Sorento 2013-2014 представлених в нашому каталозі, ми вирішили встановлювати магнітолу виробника RoadRover, так як цей виробник робить дійсно якісну продукцію з досить великим функціоналом.
 
Магнітола оснащена функцією Bluetooth (вона ж система гучного зв'язку), функцією GPS навігації (з останніми версіями картографічних продуктів IGO8 і Navitel), можливістю відтворювати музику і відео, причому як з CD/DVD, так і з USB флешки.
 
Також була підібрана модельна камера заднього виду в плафон підсвічування номерного знака, і підключена до штатної автомагнітоли. Тепер при включенні камери заднього виду, на екрані з'являється зображення всього того, що відбувається позаду автомобіля.
 
Автомагнітола, встановилася без проблем, встала замість оригінальної без найменших зазорів і підхопила управління з кнопок на кермі.

Відео огляд штатної магнітоли для KIA Sorento 2013-2014


 

Замовити штатну магнітолу RoadRover для KIA Sorento 2013-2014
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями