Dodge Charger - Автомобіль невидимка. Комплексне підсвічування, перепрошивка, встановлення навігації

Проект тюнінгу Dodge Charger був одним з найцікавіших для нас за всю історію нашої роботи. Dodge Charger машина потужна і з характером, але враховуючи, що машина це 100% американець, то багато функцій в нашому регіоні у неї не працюють.


Для початку ми перепрошили в Dodge Charger радіо і доставили навігаційний блок Kenwood KNA-G620T, тим самим, зробивши так, що в автомобілі запрацювала навігація і радіо. Крім того ми встановили камеру переднього виду і виготовили спеціальний контролер для Dodge, який дозволяє при досягненні певної швидкості відключати її. Тобто при старті роботи на дисплеї авто з'являється зображення з камери переднього виду, і відключається воно при досягненні автомобіля наприклад швидкості 10км / ч, і навпаки, коли швидкість знижується до цієї межі, то камера автоматично включається. Також в даний автомобіль стаціонарно встановлений відеореєстратор.

Власник даного автомобіля не хотів кардинально змінювати його зовнішній вигляд і тому, було прийнято рішення підсвітити даний автомобіль помаранчевим підсвічуванням. Нашими працівниками були підсвічені диски автомобіля, а також днище. Завдяки цьому зовнішній вигляд автомобіля в нічний час став просто неповторний. Також ми трохи поліпшили оптику, встановивши туди діодні кільця.

Скажемо Вам по секрету, що родзинка даного автомобіля полягає в тому, що він абсолютно невидним для радарів ДАІ, але як ми це зробили, ми Вам тут не скажемо, тільки при особистій зустрічі.