Porsche Cayenne 2014 - Встановлення системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування ParkMaster Plus

Пару тижнів тому, в нашу автостудію звернувся власник автомобіля Porsche Cayenne 2014 року випуску. Головним завданням, яке ставив перед нами клієнт, було встановлення датчиків паркування, передніх і задніх, так як автомобіль досить габаритний і досить дорогий в обслуговуванні).
 
За пару тижнів до приїзду клієнта, один з наших постачальників обладнання повідомив про появу на ринку України, досить цікавою системи контролю «сліпих зон» ParkMaster Plus, яка включає в себе і датчики паркування. Система була запропонована клієнту, і ми отримали добро на її монтаж.
 
Система контролю сліпих зон переставляє з себе 4 датчики, які врізаються в боки бамперів автомобіля. Датчики бувають двох типів - врізні і накладні. В даній роботі, ми вибрали врізні, так як вони менш помітні на автомобілі, хоч і вимагають більш «ювелірного» монтажу. Додатково ми також пофарбували ці датчики в колір автомобіля.
У салоні на рівні дзеркал, кріпляться лівий і правий, акуратні індикатори, які і будуть попереджати водія про об'єкті в сліпій зоні.
 
Після встановлення, ми вирішили перевірити, чи працює дана система, так як заявляв виробник, (дивіться відео нижче) і ні крапельки не розчарувалися. Система дійсно спрацьовує в потрібний момент, забезпечуючи тим самим безпеку маневру.
 
Крім контролю сліпих зон, комплект ParkMaster Plus включав в себе 8 датчиків паркування, і екран індикатор. Датчики ми врізали в оригінальні місця на бампері, а дисплей дуже гармонійно вписався в інтер'єр Porsche Cayenne.
 
В цілому, робота з встановлення та налаштування була не легка, і дуже відповідальна, але результат того вартий. І ми, і власник автомобіля роботою даної системи, залишилися дуже задоволені.
 
Замовити систему контролю сліпих зон
 
Відео огляд встановленої системи контролю сліпих зон, передніх і задніх датчиків паркування ParkMaster Plus: