Hummer H2 - Поклейка авто плівкою, фарбування порошковою фарбою і Plastidip, виготовлення килимків з рифленого алюмінію

Черговий чарівний автомобіль, виїхав з воріт нашої автостудії.
Дівчина, власник даного автомобіля, дуже любить сірий колір, тому звернулася до нас з бажанням поклеїти автомобіль плівкою сірого відтінку.
 

Ми із задоволенням відгукнулися на це прохання. Але, як виявилося не все так просто - такого сірого мата готового немає в підбірниках жодного постачальника. Тому ми вирішили заматувати темно-сірий Оракал 970-ї серії. Колір вийшов дуже насиченим і цікавим.
 
Друга проблема, яку довелося вирішувати - це наявність на автомобілі різних фактур крім оригінального ЛФП - це і структурний пластик, і велика кількість металу. Метал було прийнято рішення фарбувати порошковим фарбуванням, а структуру фарбувати спеціальною фарбою. Крім того, на автомобілі виявилися елементи специфічної форми, які поклеїти просто неможливо. Їх довелося покривати «рідкою гумою» Plastidip.
 
Загалом проект виявився дуже непростим і складним, лише розбирання автомобіля зайняло три дні. Але ця робота, того варта. Автомобіль просто змінився, коли ми поклеїли його і зібрали.
 
Крім того ми виготовили з рифленого алюмінію килимки, тому що в Карпатах, де цей автомобіль в основному використовується з мийками напряг, тому була поставлена задача виготовити такі килимки, які можна очистити просто і легко від пилу і бруду.
0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями