Mercedes-Benz E-class (W211) - Встановлення штатної магнітоли з функцією GPS - Dynavin DVN-MBE

І знову штатна магнітола. На цей раз до нас звернувся власник автомобіля Mercedes-Benz E-class (W211) 2005 року випуску. На автомобілі Mercedes-Benz і BMW ми в першу чергу рекомендуємо встановлювати обладнання по дорожче, що б воно відповідало класу автомобіля.
 
Однією з кращих штатних автомагнітол для цього автомобіля є магнітола Dynavin DVN-MBE. Вона має в собі все необхідне для комфортного та безпечного перебування за кермом автомобіля. Це і GPS навігація з докладними картами, і система гучного зв'язку для розмов по мобільному телефону.
 
Збираючись у далеку подорож можна записати USB флешку з музикою і відео, а підключивши камеру заднього виду, у багато разів полегшити собі парковку. Магнітола з коробки запрацювала з кнопками управління на кермі, ніяких додаткових адаптерів і проводів не знадобилося.
 
Роблячи висновок, скажемо, що для нас як для установщиків приємно мати справу з дорогим обладнанням, так як воно більш зручне в процесі налаштування, а для клієнта більш надійне і довговічне!
 
Відео огляд штатної магнітоли:


 
Купити штатну магнітолу для Mercedes-Benz E-class (W211)
5.0/5 rating 1 vote
Поділитись з друзями