Chevrolet Captiva - Стайлінг чорною матовою плівкою та допрацювання автоелектроніки

Власник новенького Chevrolet Captiva приїхав до нас відразу ж з салону з великою кількістю ідей щодо удосконалення свого нового автомобіля.
Так, як автомобіль буде експлуатуватися на поганих дорогах в області, першим завданням було захистити повністю весь автомобіль від сколів і подряпин.

Рішення було знайдено наступне: обклеїти автомобіль чорною матовою плівкою KPMF, з елементами вставок з сірої глянсової плівки Hexis. Це рішення захистило повністю лакофарбове покриття автомобіля і додало йому яскраву зовнішність.

Другим завданням було встановлення сигналізації, а також системи відео спостереження. Звичайно ж, ми не будемо розповідати як і яка охоронна система встановлена ​​на даний автомобіль, єдине про що можна згадати, це те, що: по-перше, центральні замки відкриваються і закриваються в цьому автомобілі по положенню ключа в замку запалювання, а також те, що відео спостереження та охоронна система працюють у комплексі.

Також в цьому автомобілі встановлений відеореєстратор VisionDrive VD-8000 HDS до якого підключені дві додаткові відео-камери, які були адаптовані під даний автомобіль працівниками нашої авто-студії.

Крім того в цілях поліпшення екстер'єру автомобіля ми встановили підсвітку решітки радіатора, і в нічний час автомобіль виглядає тепер красиво і агресивно. Також в автомобіль встановлений адаптер з 12 на 220В, що дозволить користуватися власникові автомобіля в дорозі пристроями, що працюють від мережі 220В.