Toyota Prado 120 - Комплексний проект тюнінгу. Встановлення системи кругового огляду, ксенонових лінз, штатної Android магнітоли, датчиків тиску в шинах і стельового монітора

Ось ще один комплексний проект тюнінгу автомобіля, з якими ми хочемо поділитися з вами. Це автомобіль Toyota Prado 120, власник якого вирішив зробити для себе камфорний і безпечний автомобіль для поїздок з сім'єю.
 
Першим ділом була пророблена робота з оптикою автомобіля. Були встановлені бі-ксенонові лінзи для поліпшення якості світла. Головною перевагою лінзової оптики перед рефлекторною є рівномірне розсіюванні світлового потоку. В режимі «ближнє світло», ксенонові фари забезпечують чітку межу між освітленою і затемненою ділянкою дороги, завдяки чому виключається можливість осліплення водіїв зустрічних автомобілів.
 
Для того, щоб водій був завжди в курсі, якщо раптом стався значний/незначний прокол, на ніпеля коліс були встановлені датчики тиску і температури в шинах, а в салон автомобіля встановлений невеликий дисплей який виводить всю цю інформацію. Підтримка рекомендованого виробником автомобіля тиску повітря в шинах істотно впливає на безпеку руху, комфорт, керованість, стійкість автомобіля і на економічність його в процесі експлуатації.
 
Була також встановлена штатна магнітола виробника Ca-Fi, особливість якої полягає в першу чергу в тому, що вона працює на операційній системі Android. Це відкриває перед користувачем, масу можливостей роботи з інтернет-додатками, і власне з самим Інтернетом. Штатна магнітола може відтворювати відео, музику, оснащена системою гучного зв'язку і може фактично все, що може і звичайний сучасний планшетний ПК (Докладніше про магнітолі читаємо ТУТ).
 
Так, як автомобіль арабської комплектації, кнопки на кермі управління звуком і гучним зв'язком були відсутні. Нашим працівникам вдалося відшукати кермо з автомобіля європейської комплектації і вдало поєднати його роботу з роботою штатної магнітоли.
 
Для того, щоб стежити за станом двигуна автомобіля, на магнітолу була встановлена спеціальна програма діагностики Torque Pro, а в роз'єм OBD2 підключений спеціальний адаптер ELM327. При спільній роботі програми і адаптера, водій може самостійно проводити діагностику двигуна, робити скидання помилок, а також бути в курсі реальної витрати палива.
 
Що б у далекій дорозі, сім'я власника автомобіля Toyota Prado 120 не нудьгувала, був встановлений стельовий монітор, і DVD програвач, здатний відтворювати відео і музику всіх поширених форматів, як з USB накопичувача, так і CD/DVD дисків. Звук при цьому виводитися на навушники по інфрачервоному порту.
 
До речі зі звуком ми теж попрацювали. Встановлена повноцінна акустична система з сабвуфером і підсилювачем, замінені компоненти. Сабвуфер був встановлений в оригінальне місце, для цього спеціально була куплена карта від дорожчої комплектації.
 
В автомобіль також була встановлена система кругового огляду, або ж як її ще називають, система допомоги при парковці 360 Bird Eye View. З чотирьох сторін автомобіля були врізані камери - спереду, в ліве дзеркало, в праве дзеркало, а також над номерним знаком ззаду. Камери мають спеціальний кут огляду, який на виході дозволяє водієві бачити на екрані магнітоли все, що відбувається навколо автомобіля. Картинка «Вигляд зверху» відображається праворуч екрану, зліва виводитися зображення: при включенні задньої передачі - з задньої камери, при русі вперед (15 секунд) - зображення з передньої камери, при включенні сигналів повороту - відповідно з лівої і правої камери. Також звернемо вашу увагу, що була встановлена система інтелектуальної парковки, тобто при обертанні рульового колеса, паркувальні лінії з камери, на дисплеї магнітоли будуть теж змінювати траєкторію паркування.
Така система значно полегшить паркування, навіть в самих складних місцях. Зазначимо ще, що дана система дозволяє, ще й вести постійний відеозапис з 4-х камер, тобто повноцінно виконує функцію штатного відеореєстратора.
 
У комплексі автомобіль вийшов, на вигляд не примітний - звичайний Prado 120, однак функціональними можливостями, він набагато випереджає більшість автомобілів подібного класу 2014 р. модельного ряду.

Відео огляд: