Lexus SC 430 - Комплексний проект тюнінгу та вдосконалення автомобіля

Комплексний проект з удосконалення кабріолета Lexus SC 430 (поклейка плівкою «шкіра крокодила», пошиття салону, підсвічування днища і дисків RGB-стрічкою, ексклюзивні диски і розширювачі виходу дисків, встановлення камери заднього виду, відео-парктроніків, а також дзеркала з монітором і відеореєстратором, реалізація автоматичного складання даху).
 
Хочемо представити Вам один із самих яскравих і цікавих проектів за весь час існування нашої студії.
Відразу після придбання кабріолета Lexus SC 430 власник автомобіля вирішив поміняти його колір. Після довгих мук з вибором плівки, ми нарешті знайшли ідеальний варіант плівки для цього авто. Це плівка з фактурою шкіри крокодила. Після завершення поклейки ми зрозуміли, що не помилилися – машина набула дуже дорогий вид і стала набагато стильніша і цікавіша ніж в оригінальному кольорі.
 
Але звісно ж, що такі автомобілі треба робити комплексно. Поклеїти авто плівкою і не поміняти диски було б злочином з нашого боку:) Бо під це авто ексклюзивно з США були привезені диски, DRAG DR36. Для того, щоб додати автомобілю більшої агресивності були додатково встановлені розширювачі колісних дисків, що дозволило збільшити вихід дисків на 5 см.
 
Звичайно, залишити салон в тому вигляді, в якому він був було б неправильно, але от як раз тут ніяких радикальних змін ми не робили. Просто перешили салон світло-бежевою шкірою Wollsdorf. Серединки сидінь зробили з перфорації для того, щоб додати салону автомобіля більш спортивного стилю. Крім того ручки, декоративні елементи підголівників, підлокітник і центральну консоль перетягнули чорною шкірою того ж виробника.
 
Хто з нас в дитинстві не грав у NFS? Всі пам'ятають красиве неонове підсвічування під дном автомобіля. Чому ж тоді не реалізувати це рішення на цьому спортивному автомобілі, щоб вночі його було видно здалека? Підсвічування крім суто декоративної функції має ще й навіть практичну. Такий автомобіль набагато краще видно у вечірній та нічний час, що є пасивною безпекою. Підсвічування зроблено не неонове (це вже вчорашній день), а діодне. Крім того зроблено RGB стрічкою, що дозволяє змінювати підсвічування авто в будь-який час в залежності від настрою і бажання власника авто. Спеціально для того, щоб підсвічування можна було зробити в кольорах національного прапора, підсвічування має окреме управління на кожну з сторін авто. Тобто колір можна міняти не тільки по всій машині, а і на половині. Крім підсвічування днища автомобіля за таким же принципом було реалізоване і підсвічування дисків.
 
На цьому з декоративними перетвореннями автомобіля можна було закінчувати і переходити до функціоналу. Так, як цей автомобіль вихідного дня і крім власника на ньому буде їздити ще і його дружина ми встановили відео-парктроніки та камеру заднього виду на цей автомобіль. Для максимальної зручності відео з камери виводиться на дзеркало, яке одночасно є і відеореєстратором. Таке дзеркало - це дуже зручна річ для власників дорогих автомобілів, які не хочуть, щоб вид їх салону псували якісь дроти і додаткові пристрої на лобовому склі.
 
Також для зручності використання ми підключили автоматичне складання даху при постановці автомобіля на охорону. Тепер власнику не треба кожен раз коли виходиш з автомобіля думати про закриття даху, робитися це буде автоматично.

В цілому проект вийшов складним і цікавим і, що найголовніше дуже гармонійним завдяки тому, що клієнт має почуття смаку, а також завдяки тому, що прислухається до думки професіоналів.