Fiat Sedici (Suzuki SX4) - Встановлення магнітоли, камери, паркувальних радарів, дзеркала відеореєстратора, LED підсвітки та проекції логотипів в двері, шумоізоляція дверей і пошиття чохлів на сидіння

Даний проект показник того, що навіть недорогий автомобіль можна перетворити на комфортний, функціональний, зручний і безпечний автомобіль.

Власник даного Fiat Sedici, звернувся до нас з різноманітними завданнями, пов'язаними з роботами по інтер'єру, а також автоелектронікою.
 
Першою необхідністю, було встановлення штатної автомагнітоли, з можливістю виходу в інтернет, з функцією GPS навігації, а також можливістю переглядати відео і прослуховувати музику з USB флешки. Власник хотів магнітолу, яка працює на операційній системі Android але, на жаль штатних замінників, до неї не виявилося. В результаті було встановлено ще більш функціональне рішення. За допомогою перехідної рамки ми встановили магнітолу виробника RedPower, яка працює одночасно на двох операційних системах Windows CE 6.0 і Android 4.1.1. З додаткових опцій, до магнітоли був підключений ELM327 Bluetooth модуль, завдяки якому, на екран виводитися корисна інформація про стан двигуна (була встановлена програма Torque Pro). Також була підключена і модельна камера заднього виду Flydigital GT - 6802C в ручку багажника і встановлений задній відео-парктронік PS-BZ1 FLYDIGITAL. При включенні передачі заднього ходу, на екран магнітоли виводитися зображення з камери, а також паркувальні лінії з відстанню до перешкоди ззаду. Звуковий супровід також присутній
 
Для більш безпечної парковки ми встановили ще й передній паркувальний радар з виносним, невеликим екраном, який встановили на дзеркало. До речі і дзеркало зазнало глобальних змін. Так як стояло завдання, встановлення прихованого відеореєстратора, ми вирішили встановити дзеркало - відеореєстратор DVR-Mirror з екраном 4.3". Особливість даного дзеркала в тому, що лапка кріплення в ньому замовляється модельна, індивідуально під кожен автомобіль, завдяки чому, дзеркало в автомобілі виглядає як рідне. Ще однією особливістю можна виділити те, що запис відео здійснюється одночасно з передньої камери, і з камери заднього виду.
 
У процесі роботи над автоелектронікою, також велися роботи по шумоізоляції. Повну шумо-віброізоляцію робити не стали, обмежилися тільки дверима, і багажником, цього цілком вистачило для комфортної їзди по місту.
 
Досить цікава ідея була реалізована в плані підсвічування автомобіля. Крім підсвічування під ногами водія і переднього пасажира була замовлена і встановлена в чотири двері лазерна проекція логотипу Fiat. Крім естетичної функції, ця проекція також виконує функцію підсвічування під ноги при виході з автомобіля.
За бажанням клієнта, були також замовлені в США, і встановлені в дзеркала дубляжі поворотних сигналів. Досить цікава ідея, а головне унікальна!
 
Ну і наостанок, так як автомобіль сімейний і в ньому постійно їздять діти, для постійної чистоти в салоні нашими працівниками були пошиті чохли на передні і задні сидіння. Чохли шилися за викройками оригінальної оббивки, завдяки чому вони ідеально натягаються на сидіння, виглядають як рідні, а найголовніше легко демонтуються у разі необхідності для чищення.