Volkswagen Touareg 2008 - Встановлення штатної магнітоли nTray 7167, камери заднього виду і передньої камери в логотип Volkswagen

В нашу автостудію звернувся клієнт з завданням підібрати і встановити замість його рідного головного пристрою, магнітолу здатну відтворювати музику, відео, а також мала вбудовану GPS-навігацію з докладними картами.

Нами була обрана штатна автомагнітола виробника nTray, так як вона ідеально підходила під поставлені завдання і виправдовує свою досить високу вартість стабільною роботою і якісною зборкою.
 
Крім штатної магнітоли клієнт захотів ще камеру заднього і переднього виду. Камера заднього виду була підібрана штатна, вона ідеально встановилася в ручку багажника, і естетичний вигляд автомобіля нітрохи не погіршився. Камера переднього огляду, хоч і була замовлена в логотип Volkswagen, але враховуючи той факт, що значки на різних моделях Volkswagen, різного розміру вона потребувала доопрацювання, з чим наші працівники впоралися на ура!
 
У підсумку клієнт отримав головний пристрій автомобіля здатний відтворювати музику і відео з CD/DVD диска, USB флешки або карти пам'яті. В якості GPS навігації була встановлена навігаційна програма IGO8 з докладними картами України та Європи. Камера заднього виду включається автоматично при включенні заднього ходу, а передня камера за потреби кнопкою.

Купити магнітолу: Штатна магнітола Volkswagen Touareg - nTray 7167

0.0/5 оцінка (0 голосів)
Поділитись з друзями