Hyundai I30 – Перетяжка салону шкірою та алькантарою та побудова акустичної системи

Черговий яскравий автомобіль виїхав з нашої АвтоСтудії минулого тижня.
Завданням було побудувати акустичну систему з фронтальних трьохкомпонентних динаміків Hertz ESK163.5, тилових двохкомпонентних динаміків Hertz ESK 165.5, сабвуфера Alpine SBG-1244BP та підсилювачів Helix B-Two для сабвуфера та Hertz HE 4.1 для динаміків.
 
Сабвуфер та підсилювач для нього вже були встановлені в авто. Решту компонентів клієнт привіз з собою для встановлення.
 
Окрім цього було вирішено перешити сидіння шкірою, комбінованою з алькантарою. Після переговорів з клієнтом було вирішено перешити так само і дверні карти та бокові стойки, оскільки потрібно було виготовляти подіуми під компоненти аудіосистеми.
 
Сабвуфер та підсилювачі вирішили встановити таким чином, щоб зекономити якомога більше корисного обсягу багажника. Динамік був проміряний та був визначений оптимальний об’єм корпусу. В якості головного пристрою було обрано процесорний Clarion CZ-702E з можливістю часових затримок та розширеними налаштуванням еквалайзера.
 
В процесі роботи в авто була вдосконалена шумоізоляція. Окрім того клієнт вирішив перешити панель та кермо, оскільки після перетяжки салону вони вже не вписувалися в інтер'єр.
 
Результат довгої роботи задовольнив усіх. Після двох годин налаштування звуку під уподобання клієнта авто виїхало з нашого боксу. Клієнт поїхав задоволений на оновленому авто.