Toyota Camry V40 - Встановлення штатної Android магнітоли Ca-Fi. Прошивка GPS навігації

Наш постійний клієнт, який вже встановлював пару місяців тому штатну магнітолу в свій Prado 120, вирішив доукомплектувати подібним пристроєм і другий автомобіль в сім'ї Toyota Camry V40.
 
Як і в перший раз, ми під замовлення доставили авто магнітолу, яка спеціально розроблена для автомобіля Toyota Camry V40, особливістю якої є те, що вона працює на операційній системі Android. Головною перевагою даної ОС, можна виділити можливість зручної роботи в інтернеті та з інтернет-додатками, зокрема програмами прогнозу погоди e-mail клієнтами, клієнтами соц. мереж і багатьма іншими програмами, які можуть бути корисними в тривалій дорозі, в діловій поїздці або просто в нудній довгій пробці.
 
Магнітола оснащена GPS антеною і вбудованим модулем Bluetooth, завдяки якому клієнт зможе здійснювати дзвінки прямо з головного екрану пристрою. Магнітола працює з кнопками на рульовому колесі, має великий яскравий дисплей, діагональ якого становить 8 дюймів. Також необхідною функцією в умовах міського паркування можна назвати можливість підключення камери заднього виду. При включенні передачі заднього ходу, на екран автомагнітоли буде виводитися зображення всього того, що відбувається позаду.
 
Клієнт в черговий раз залишився задоволений магнітолою даного виробника.
 
Купити штатну магнітолу для Toyota Camry V40 ви можете в нашому інтернет магазині за посиланням представленим нижче:
 
Штатна магнітола Ca-Fi для Toyota Camry V40

Відео огляд встановленої штатної магнітоли