Ford Kuga 2011 - Шумо-вібро ізоляція автомобіля, встановлення підсилювача та сабвуфера

До нашої автостудії звернувся власник Ford Kuga 2011 року випуску. Клієнта не влаштовував загальний шумовий фон автомобіля. Після "прослуховування" авто було прийняте рішення зробити повну шумо- віброізоляцію салону автомобіля.
 
Під час обговорення робіт було прийнято рішення повністю замінити акустику в автомобілі, поставити підсилювач та сабвуфер. Головний пристрій був замінений, ще при купівлі автомобіля. Нашими фахівцями було прийняте рішення встановити фронтальні компонентні динаміки Hertz HSK 165, тилові коаксиальні динаміки Hertz ECX 165.5, сабвуфер з  пасивним випромінювачем Hertz EBX F25.5 та підсилювач Hertz HE4, через який був підключений фронт та сабвуфер.
 
Незважаючи на те, що головний пристрій не був брендовим апаратом, звук в автомобілі змінився кардинально в кращу сторону. Але це було досягнуто за рахунок не тільки якісних компонентів, а й за рахунок якісної шумоізоляції авто.
 
Як ми всі знаємо, якісна акустика одразу не грає на весь свій потенціал і потребує перенастроювання після деякого часу користування, так званого "Прогрівання".
В результаті клієнт виїхав з нашої АвтоСтудії задоволений новим якісним звучанням акустики та на тихій машині.