Mercedes-Benz GL 350 (2008) - Прошивка GPS навігації, установка мультимедійно-навігаційного модуля

Власник даного автомобіля, звернувся до нас із завданням прошити навігаційні карти на його рідному головному пристрої. На жаль, на автомобіль його року випуску, нічого хорошого з рідної картографії підібрати не вдалося, і було прийнято рішення встановлювати додатковий навігаційний модуль.
 
Так, як управління його штатною магнітолою здійснюється тільки кнопками, для зручності використання навігації, ми також вирішили встановити touch скло. Особливістю установки touch скла, на даний автомобіль є те, що магнітола має висувний дисплей, і місця для його монтажу, досить мало. Але наші фахівці без проблем з цим впоралися.
 
Вибір мультимедійно-навігаційного блоку був зроблений на користь устаткування, яке працює на ОС Android. На сьогоднішній день це, дійсно зручне рішення, яке дозволяє крім навігації користуватися такими функціями як, музика і відео з флешки, інтернет за допомогою wi-fi або 3-g модему, перегляд фото, а також доступ до сховища величезної кількості програм на будь-який смак і під будь-яке завдання Google Play.
 
В якості навігаційної програми власник може використовувати як IGO Primo так і Navitel - встановлена нами і та і та програма. Також нами були залиті самі останні версії карт України, Європи і країн колишнього СНД.
 
Ось так от, клієнту вдалося зберегти оригінальну якісну магнітолу від Mercedes-Benz, і в той же час користуватися сучасними актуальними версіями навігаційних карт.