Chevrolet Captiva - Обклеювання авто декоративною плівкою, встановлення альтернативної оптики і DRL, встановлення дзеркала з відеореєстратором

Це вже другий автомобіль, який ми робимо для одного з наших клієнтів. Дуже приємно, коли до тебе приїжджають клієнти на велику кількість робіт.
Ще приємніше, коли клієнт розуміє, що він купує машину в базовій комплектації, а потім додає в неї всі речі необхідні особисто йому і які працюють за тим алгоритмом, який він сам продумав.Проект по цьому автомобілю це як раз той самий випадок.
 
Власник Chevrolet Captiva дуже багато часу проводить в дорозі, крім того у нього багато дітей, і тому таке нестандартне рішення, як 5 розеток в авто в даній ситуації виглядає цілком логічно.
 
Для зручності водія, руками була виготовлена нова кришка підлокітника, яка дозволяє відпочивати руці під час тривалих поїздок.
Також для зручності водія була встановлена камера заднього виду і паркувальний радар в передній бампер, що звісно полегшує паркову в такому місті, як Львів.
 
Дуже цікаве рішення вийшло з відеореєстратором. Клієнт поставив нам таке завдання: потрібен відеореєстратор на дві камери і крім того потрібен екран для виводу зображення з камери заднього виду. Але при цьому клієнт не хотів міняти штатну магнітолу. Ми подумали і запропонували йому дзеркало з відеореєстратором і можливістю підключення камери заднього виду. Він ідеально виконує всі функції, про які просив клієнт і крім цього не псує інтер'єру авто, тому що комплектується під кожну модель автомобіля модельної лапкою.
 
Крім додаткових функцій і невеликих робіт у салоні були проведені роботи по екстер'єру. Ми зробили підсвітку логотипів авто і не дивлячись на те, що як нам здавалося на ринку присутня велика кількість готових рішень, вийшло зовсім не так. Логотипів потрібних розмірів не виявилося ні у одного з постачальників. Довелося повозитися і зробити підсвічування логотипів авто руками.
 
Також ми поставили додатково DRL, і поміняли задню оптику на альтернативну з LED.
 
На фінішній прямій, ми зробили повну ламінацію автомобіля прозорою плівкою KPMF, також обклеїли оптику антигравійною плівкою і для підкреслення форми авто за бажанням та дизайном власника обклеїли елементи автомобіля коричневою перламутровою плівкою Arlon.