Mitsubishi L400 "Ведмідь" - Off-Road 4х4 бус для полювання і перевезення собак

Паралельно з проектом підготовки буса для Off-Road під назвою "Вовк", ми робили ще один проект аналогічного Mitsubishi L400 під назвою "Ведмідь". Цей бус призначений для поїздок на полювання і перевезення 4-х пасажирів і собак.

У мікроавтобусі зроблений спеціальний відсік для собак, який відокремлений перегородкою від пасажирів. Собаки завантажуються у бус ззаду і закриваються на замок. Для максимально ефективного використання об'єму під цим відсіком зроблена шухляда для перевезення рушниць. Окрім цього під диваном для пасажирів змонтована невелика шухляда для дуже цінних на полюванні речей:)
 
Для заднього дивана і передніх сидінь були пошиті чохли з тканини камуфляжу по візерунку максимально наближеного до камуфляжу, який нанесений на бус.
 
Оскільки цей мікроавтобус їздитиме по бездоріжжю він був спеціально до оснащений лебідкою, окрім цього були встановлені пороги і захист.
 
Також ми не забули про комфорт. Адже далеко від будинку в лісі пасажирам хочеться комфорту, тому ми встановили магнітолу і камеру заднього виду для зручності використання, а також встановили ксенон.
 
Звичайно, що для такого буса простий білий колір був би дуже банальним, тому він був поклеєний в камуфляжу плівку  "темний очерет".
 
Тепер цей бус не лише виглядає дуже привабливо, але й і відповідає своїй зовнішності, як усередині, так і за ходовими характеристиками.