Mercedes-Benz ML250 - Встановлення мультимедійно-навігаційної системи на ОС Android, підключення камери заднього виду

Власник автомобіля Mercedes-Benz ML 250 2014 року випуску звернувся до нас із завданням придбання, GPS навігатора, так як встановлена ​​рідна магнітола в його автомобілі, не мала навігаційних карт, а також можливості їх встановлення.
 
В автомобіль такого класу, вішати будь що на скло, ні ми, ні клієнт не хотіли, а тому було прийнято рішення встановлення додаткового навігаційного блоку, управління яким здійснювалося б через рідний монітор. Ми пішли далі і вибрали мультимедійно-навігаційний блок на базі операційної системи Андроїд, що дало клієнту, крім можливості користуватися докладної GPS навігацією, можливість виходу в інтернет за допомогою WI-FI або 3G модему, а також можливість до встановлювати самостійно різні додатки з Google Play (різні браузери, клієнт банки, програми для роботи з документами, «синоптик » а також E-mail клієнти. Для зручного управління, ми додатково встановили на монітор Touch скло.
 
Варто також відзначити, що через деякий час, власникові набагато простіше і набагато дешевше буде обходитися послуга оновлення карт, так як в пристрої встановлені поширені програми Navitel і IGO.
 
Завдяки встановленому нами відеоінтерфейсу, у власника Mercedes-Benz ML 250, з'явилася також можливість підключати до рідного монітора різні відео пристрої, чим він відразу і скористався. Наші фахівці підібрали і встановили камеру заднього виду, в плафон підсвічування номерного знака.
 
У результаті клієнт тепер може користуватися повноцінної GPS навігацією, різними додатковими функціями мультимедійного блоку, а також камерою заднього виду, яка автоматично активується при включенні заднього ходу.